AvalehtUudisedOmavalitsusAvalik teaveHaridusKultuur,sportEttevõtlusPuhkusSotsiaaltööGalerii
Alamenüü
Volikogu komisjonid
Valla aukodanikud
 
Avaleht  >>  Omavalitsus  >>  Volikogu

Toomas Kaun-volikogu esimees

5117500

toomas.kaun@gmail.com 

Lenhard Ermel

5304 3127

somerpalu.hk@gmail.com

Aivar Rosenberg

5055707

aivar.rosenberg@gmail.com

Kalmer Kongo

505 4098

kkongo@hot.ee 

Marek Kasuk

534 18843

marekkasuk@hot.ee

Vaido Ermel-volikogu aseesimees

5340 0431

vaido.ermel@gmail.com

Tiia Linnas

516 5646

tiia@spalu.edu.ee

Anti Ossis

5645 5735

antiossis@gmail.com 

Janek Paulus

504 5266

janek.paulus@gmail.com

Taavi Serv

516 6018

vaikemetsa@gmail.com

Jüri Lukin

504 9154

jyri.lukin@gmail.com

 
 
  • VOLIKOGU ISTUNGITE TOIMUMISE AJAKAVA  2016.aastal

 

KUU

PÄEV

 

Veebruar

 

25

Märts

31

Aprill

28

Mai

26

Juuni

16

Juuli

-

August

25

September

29

Oktoober

27

November

24

Detsember

22


 
Sõmerpalu vald