AvalehtUudisedOmavalitsusAvalik teaveHaridusKultuur,sportEttevõtlusPuhkusSotsiaaltööGalerii
Alamenüü
Puhkusegraafikud
 
Avaleht  >>  Omavalitsus  >>  Vallavalitsus

VALLAVALITSUSE LIIKMED
Aare Hollo - 786 8801; 5063254

aare@spalu.ee

Maarika Rosenberg - 786 8805; 5165751

maarika.rosenberg@gmail.com

Vambola Saarme - 53450199 

 vambola.saarme@mail.ee

 

 

Tugiisik    
  • Ene Andrejev   
786 8807, 5329 2574     
ene.andrejev@spalu.ee

 

Avahooldustöötaja
  • Tiia Rahula   
510 7662             
tiia@spalu.ee

 

Osula kalmistuvaht         
  • Aigar Alaniit  
5341 0449
aigar.alaniit@gmail.com

 

Noortekeskuse administraator
  • Helje Võõras    
56708335           
somerpalunoored@gmail.com
Noortekeskus avatud: E-R 15:30-19:30.

 

Sõmerpalu teenuskeskuse haldusjuht 

  • Toomas Hoole 

tel 504 2526       

toomashoole@gmail.com

 

IT ja koduleht
  • Guido Keskküla
5284 359
 
Piirkonnapolitseinik
  • Ranno Vissel
Tel. 5750 1639 ;  786 8244   
ranno.vissel@politsei.ee                                     
 
Vastuvõtuaeg Sõmerpalu vallamajas iga kuu esimesel kolmapäeval kell 13.00 - 14.00, kab.10
     
Süüteoteateid ja avaldusi saab elektroonselt saata meiliaadressile louna@politsei.ee
 


 


 
Sõmerpalu vald