Sõmerpalu Vallavalitsus reg.kood 75001253

Sõmerpalu alevik Sõmerpalu vald 66604 VÕRUMAA

Tel: 786 8800

Sõmerpalu Vallavalitsuse üldaadress:  vald@spalu.ee

 

Vallavalitsuse lahtiolekuajad alates 01. jaanuarist 2014.a.

 

kell  8.00 – 16.00 

lõuna  -  kell 12.00 – 12.30 

kell  8.00 – 16.30  

lõuna  -  kell 12.00 – 12.30

 

NB!  

Maakorralduse spetsialist Aleks Pai on alates 01.oktoobrist 2014.a. ametis 0,6 ametikohaga.

Tema vastuvõtupäevad vallamajas on esmaspäev ja teisipäev

 

 

 

Vallavalitsuse liikmed

Aare Hollo - 786 8801; 5063254 aare@spalu.ee

Maarika Rosenberg - 786 8805; 5165751 maarika.rosenberg@gmail.com

Vambola Saarme       53450199  vambola.saarme@mail.ee


Vallavalitsuse ametnikud

 

Vallavanem

 Aare Hollo

786 8801

506 3254

aare@spalu.ee

 

Kesk-eriharidus               tehnik-mehaanik

Vallasekretär

 Toomas Lokk

 

786 8800

529 3336

vald@spalu.ee

 

Kõrgharidus jurist

Pearaamatupidaja

 Kaidi Järvpõld

786 8809

522 6282

spalu.vald@mail.ee

 

Kõrgharidus               matemaatika õpetaja

Maakorralduse spetsialist

 Aleks Pai

786 8803

507 8412

 aleks@spalu.ee

 

Kõrgharidus                 metsandus

Haridus- ja kultuuritöö spetsialist

 Maarika Rosenberg

786 8805

5165751

maarika.rosenberg@gmail.com

 

Kõrgharidus       kultuurinõunik, tantsujuht

Registripidaja- sotsiaaltöötaja

 Maria Saarme

786 8804

53324890

maria@spalu.ee

 

Kõrgharidus veterinaararst

Sotsiaaltöö ja lastekaitse spetsialist 

 Piret Vaher

786 8807  

518 4297

 piret@spalu.ee

 

Rakenduslik kõrgharidus sotsiaaltöö

Raamatupidaja

 Nääli Tigasing

786 8808

raamat.vald@mail.ee

 

Kesk-üldharidus

Arendus- ja majandusspetsialist   


786  8811

 

 

 

 

Noorsootöötaja- huvijuht

Lisanna Elm

  786 8812

  5345 0975

 lisanna.elm@gmail.com

 

 Kõrgharidus  andragoogika

       

 

 

 

 

 

Tel. 5750 1639   786 8244   meiliaadress: ranno.vissel@politsei.ee 

Vastuvõtuaeg Sõmerpalu vallamajas iga kuu esimesel kolmapäeval kell 13.00 - 14.00, kab. 10

Süüteoteateid ja avaldusi saab elektroonselt saata meiliaadressile louna@politsei.ee

Noortekeskus avatud: E-R 15:30-19:30.